Осигуряване на охранителни услуги за срок от 3 години.
-
PDF 3,02 MBРешение за откриване №РД-09-276/30.03.2015 г.Публикуван: 2015-03-30 АОП ID: 658080 MD5: f9ca8b0ab9024e89e86cd36956ae11af
-
PDF 0,33 MBОбявление №ОП-15-3/30.03.2015 г.Публикуван: 2015-03-30 АОП ID: 658083 MD5: 5a09468702cce801256bfcc2d793a880
-
PDF 16,16 MBДокументация за участиеПубликуван: 2015-03-30 MD5: 0989c4542b72cce3488d5f7ccb1327c9
-
DOCX 0,1 MBОбразци на документиПубликуван: 2015-03-30 MD5: 0ae18a795c77d86219d6c895214a08d8
-
PDF 4,53 MBРазяснение №ОП-15-8/27.04.2015 г.Публикуван: 2015-04-27 MD5: d0668ddb7056ddc41ff714f16d9d8383
-
PDF 35,45 MBПротокол №1 за провеждане на процедуратаПубликуван: 2015-08-20 MD5: eb7c5e5b89f8585a77e2fbd324198608
-
PDF 3,18 MBОтваряне на ценови предложенияПубликуван: 2015-09-23 MD5: 041378971d01cc7aa712298e17188384
-
PDF 17,47 MBПротокол № 2 за провеждане на процедураПубликуван: 2015-10-05 MD5: a8da0c3a3f720af80674ce73d5d242d1
-
PDF 21,18 MBПротокол № 3 за провеждане на процедураПубликуван: 2015-10-05 MD5: bbfa35273d45a9815f882ce94477292f
-
PDF 4,18 MBРешение № РД-09-276-2/05.10.2015 г. за класиранеПубликуван: 2015-10-05 MD5: a05e3412422acd09e63816625efd4fa8
-
PDF 5,25 MBРешение за определяне на нов изпълнител по обособена позиция 2.Публикуван: 2015-11-18 MD5: 35642e812b71ba7b3d3700015ee9f845
Обособена позиция 1 – Извършване на охранителни услуги за стратегически обекти – язовири „Камчия” и „Ясна поляна”
-
PDF 0,25 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2015-10-27 АОП ID: 694294 MD5: 54349e3462a9f46b7b902eb476eb029a
-
DOC 0,04 MBИнформация за връщане на гаранция за участие - Агенция Дага-Полис ООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: e887a65fe79ed87be88abbf6afabdaaf
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие- Тим ЕАДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 88d4eddec2e8bf59013c235c10ee6d2a
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие Д.М.Секюрити Груп ООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 1f7c99c2ad8bdb4f25760058d6b6cd34
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция Джи Ен Секюрити 2010 ЕООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 1f7c99c2ad8bdb4f25760058d6b6cd34
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие Кремък ЕООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 5cdcc84f5005b85c65a7e3e04e8c81c4
-
PDF 17,14 MBДоговор №ЗОП-100/27.10.2015Публикуван: 2015-11-12 MD5: e5c976c358147c69677bcefdc9ef5b34
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2015-12-14 MD5: 04b741413251354bd5eb8356f53aaa08
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-01-18 MD5: b93a8496283b05276382a2e8c44057b9
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-02 MD5: 3d0e13aaae07cbc7b2ff3d2327480e8d
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-30 MD5: 32f2287687acbd79e873f175fdf27132
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-05-19 MD5: 8628e496b77acd21212ee36bfd37d949
-
PDF 2,86 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2018-11-27 АОП ID: 880424 MD5: 11db226f4207051fe173795105d61b37
Обособена позиция 2 - Извършване на охранителни услуги за технически обекти и касови салони на дружеството.
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие Кремък ЕООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: b2e785822afb939cac36afc501643ea4
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие - АС Скорпио ООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: b2e785822afb939cac36afc501643ea4
-
PDF 16,74 MBДоговор №ЗОП-124/29.12.2015 г.Публикуван: 2015-12-29 MD5: e282e1416517d2af23b220c63f3cc2d0
-
PDF 0,25 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2015-12-29 АОП ID: 704704 MD5: 295254a987f6e0b7fb7303d20e102ed7
-
PDF 0,08 MBИнформация за усвояване на гаранция за участие на "Агенция Дага-Полис" ООДПубликуван: 2015-12-29 MD5: 06ce57bca5d830c55b2d433e9c7a6b69
-
PDF 0,08 MBИнформация за трансформиране на гаранция за участие на "ТИМ" ЕАД в гаранция за изпълнение с доплащане на остатъкаПубликуван: 2015-12-29 MD5: de58421e3d7fc02b5ba7b969bef1b30c
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-02 MD5: eaefb335ccfad99d0c5f4dbe3c8dded5
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-30 MD5: 8f6b1cc05af614654829e926b8ad489b
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-05-19 MD5: caa63bfac2703705faba8122343ac156
-
PDF 6,27 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2019-01-18 АОП ID: 889316 MD5: 0301c0a9bd6712ea4fa10f5c9c1afcab
Обособена позиция 3 - Осъществяване на въоръжена охрана и специализиран транспорт на парични средства на дружеството.
-
PDF 0,22 MBИнформация за задържане на гаранция за участие. Представено писмо за трансформиране на гаранцията за участие в гаранция за изпълнение, с доплащане на остатъка до достигане на стойността на гаранцията за изпълнение.Публикуван: 2015-11-16 MD5: 9d0e9f1df71cc72a4e1c2184603d6dcf
-
PDF 16,79 MBДоговор №ЗОП-109/16.11.2015Публикуван: 2015-11-16 MD5: a2542ca5b92e1404bfc13672efcc8081
-
PDF 0,25 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2015-11-16 АОП ID: 697642 MD5: 701e6e4cae49da672b0ba29929bc4ad7
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2015-12-14 MD5: 51d2f4add59d6f7fff04a679b10db67a
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2015-12-28 MD5: f600ad92268fba112fae0fb337e8e51b
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-01-21 MD5: c633378926f5f8ff65cfad016f1b9753
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-02 MD5: 82df9933f7cb4297041d2b05b3faae7d
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-05-19 MD5: 6ff5467763620d2aa300672a002b728f
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-06-06 MD5: 49db7276924bb95f20edde55994b9500
-
PDF 4,82 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-12-28 АОП ID: 885619 MD5: 8983c9e2fef86ddf4cfa361c1d43f7c7
Обособена позиция 4 – Осъществяване на охрана със СОТ на обекти на дружеството.
-
PDF 0,25 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2015-10-27 АОП ID: 694278 MD5: 26501eaf477a795ab196a4417e9f6ab1
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие - Телепол ЕООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 25a6be1a6757d1bbab3f9b5e975950be
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие СОТ-сигнално охранителна техника ЕООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 32b2ff64b108aeee43ed900ba0f12093
-
PDF 0,22 MBИнформация за връщане на гаранция за участие Аватари ООДПубликуван: 2015-10-29 MD5: 4ad7a6e85b6fd89d45a8fec93212e3d5
-
PDF 19,49 MBДоговор №ЗОП-99/27.10.2015Публикуван: 2015-11-12 MD5: b00bec927d4a50171d7657757914c74a
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2015-12-23 MD5: 1ceee1666f36047c0f44bb5cd0c9d94a
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-01-21 MD5: 80bffb3903f7366951737047ee3b5cfd
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-02 MD5: b3819f10e3d87f97c1ce2b454495d7df
-
PDF 0,15 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-03-30 MD5: 719e6413c8ceaa13d909f2a6360c3175
-
PDF 0,16 MBИнформация за извършени плащанияПубликуван: 2016-05-19 MD5: 3b02871e73410bc693f8ad3fe243ab2c
-
PDF 3,06 MBОбявление за приключване на Договор за обществена поръчкаПубликуван: 2018-11-27 АОП ID: 880404 MD5: 928ecc4f137248a922e62ab7531d278a