Рамково споразумение за изпълнение на ремонтно – възстановителни СМР на територията на област Бургас за срок от 2 години.
-
PDF 0,44 MBРешение за откриване на процедуратаПубликуван: 2020-04-13 АОП ID: 971987 MD5: 929027f034757ef78ef301634e11fb83
-
PDF 12,48 MBОбявление за обществена поръчкаПубликуван: 2020-04-13 АОП ID: 971988 MD5: 70d0683615d3297a12593b2d165d0e1d
-
ZIP 1,45 MBДокументация за обществена поръчкаПубликуван: 2020-04-13 MD5: cdc1eaaba242d8a08c460a1a4d0fbd70
-
PDF 4,37 MBРазяснения №1 по документациятаПубликуван: 2020-04-27 MD5: f605af63bb6eda3f908d7ec6a108b23a
-
PDF 24,65 MBПротокол №1 за провеждане на процедураПубликуван: 2020-07-30 MD5: 16fb3d6a6a529b1c353b99a94d46ee6e
-
PDF 3,26 MBОтваряне на ценови предложенияПубликуван: 2020-08-19 MD5: bbcc55764481d3a092a835531f5372f7
-
PDF 24,38 MBПротокол №2 за провеждане на процедураПубликуван: 2020-10-01 MD5: 0fb7ca2da82be9e55774875d0dc12602
-
PDF 5,88 MBПротокол №3 за провеждане на процедураПубликуван: 2020-10-01 MD5: a80eb645114d06992f7fed9501e9a46f
-
PDF 15,75 MBДокладПубликуван: 2020-10-01 MD5: 1d68b83fbd792ab35c707349595aae0d
-
PDF 4,5 MBРешение за определяне на изпълнителПубликуван: 2020-10-01 MD5: a079671964122d8920ec6e4b2b804fed
Обособена позиция 1: ЛОТ 1 – Строително монтажни работи, ремонт и/или реконструкция на водопроводни мрежи на територията на област Бургас.
-
PDF 6,78 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2020-11-09 АОП ID: 999195 MD5: 65a59f4283b8c30f5f7fc8ce0e1f2f0a
-
PDF 52,85 MBОбразец на документПубликуван: 2020-11-09 MD5: 60c7411d6abaea6e0715804ca819fab9
Обособена позиция 2: ЛОТ 2 - Строително монтажни работи, ремонт и/или реконструкция на канализационни мрежи на територията на област Бургас.
-
PDF 6,53 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2020-11-09 АОП ID: 999199 MD5: a935cef28c12edb5995d9ac2f5f5fd84
-
PDF 48,87 MBОбразец на документПубликуван: 2020-11-09 MD5: 0b07fac163a1a3fae5d9e5e9a28353a5
Обособена позиция 3: ЛОТ 3 – Строително монтажни работи, ремонт и/или рехабилитация и реконструкция на сгради и съоръжения на дружеството на територията на област Бургас.
-
PDF 6,61 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2020-11-09 АОП ID: 999200 MD5: 27bd1d9a235b11725a64be69eb1f6a20
-
PDF 48,95 MBРамково споразумение №ЗОП-116/06.11.2020 г.Публикуван: 2020-11-09 MD5: 1a0b4fdbc56effdc22b322d32a7aa422
Обособена позиция 4: ЛОТ 4 – Подмяна и/или ремонтно - рехабилитационни дейности - част електротехническа и автоматизация, на сгради на дружеството на територията на област Бургас.
-
PDF 5,58 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2020-11-09 АОП ID: 999201 MD5: 18dea486765d34821a77005294ffbbbd
-
PDF 38,84 MBРамково споразумение №ЗОП-117/06.11.2020 г.Публикуван: 2020-11-09 MD5: 6743e49211ea7cb76e8a071c249aae69
Обособена позиция 5: ЛОТ 5 - Подмяна и/или ремонтно -рехабилитационни дейности - част машини и съоръжения на дружеството на територията на област Бургас.
-
PDF 6,49 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2020-11-09 АОП ID: 999203 MD5: fb2cda2b20c94cd408bf7e57df694537
-
PDF 48,55 MBРамково споразумение №ЗОП-118/06.11.2020 г.Публикуван: 2020-11-09 MD5: 5de70c970b6686f975e8cf2b83131b51
Обособена позиция 6: ЛОТ 6 – Строително монтажни работи, направа хоризонтални сондажи за прокарване на комуникации на територията на област Бургас.
-
PDF 5,36 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2020-11-09 АОП ID: 999205 MD5: fc8a9ec3e2ba43869d484acf02bd3703
-
PDF 39,12 MBОбразец на документПубликуван: 2020-11-09 MD5: 28daf24f20eefa3ebd5f5af0273f9bd2