Сключване на Рамково споразумение за изпълнение на ремонтно – възстановителни СМР на територията на област Бургас за срок от 2 години
-
PDF 5,46 MBРешение за откриване на процедуратаПубликуван: 2018-03-01 АОП ID: 832171 MD5: bba4da9305ad34fca68ecb4dc35dbf43
-
PDF 0,3 MBОбявление за обществена поръчкаПубликуван: 2018-03-01 АОП ID: 832172 MD5: aef001e9322343570a5e423b159cd137
-
PDF 0,35 MBДокументация за обществена поръчкаПубликуван: 2018-03-01 MD5: 7e9d3408fbdcd47cf3479abd36276b71
-
PDF 0,17 MBТехнически спецификацииПубликуван: 2018-03-01 MD5: 8b466b0bef945d4bacda8baa8e7995fa
-
PDF 0,13 MBПоказатели, относителна тежест и методика за определяне на оценкаПубликуван: 2018-03-01 MD5: e39f3ba9f79e4b2653659f8f8b8107ce
-
DOCX 0,1 MBОбразци на документиПубликуван: 2018-03-01 MD5: bfcbc5743fce9d55284b064ae0cf63ac
-
PDF 0,16 MBПроект на рамково споразумениеПубликуван: 2018-03-01 MD5: 3fc5ec264276a805aced23ac41a5828d
-
PDF 0,2 MBПроект на договорПубликуван: 2018-03-01 MD5: 3b89280023cbaaef1eabb04664f83e06
-
PDF 4,85 MBУведомление за предоставяне на Единния европейски документ за обществени поръчки (ЕЕДОП) в електронен вид - еЕЕДОППубликуван: 2018-03-07 MD5: 3e27b6b16b58bb23efdbd8997f83da89
-
PDF 57,86 MBПротокол №1 за провеждане на процедураПубликуван: 2018-05-11 MD5: 2b68597425038ecf76071656a484ff71
-
PDF 14,22 MBОтваряне на ценови предложенияПубликуван: 2018-05-22 MD5: 947d719f93b3db4adac8a15c51dad64d
-
PDF 13,38 MBПротокол №2 за провеждане на процедураПубликуван: 2018-07-10 MD5: 851a2de7bbedc972116db1f623061b4b
-
PDF 4,12 MBПротокол №3 за провеждане на процедураПубликуван: 2018-07-10 MD5: 7255d956a8fecafc14c1a152794395e9
-
PDF 2,74 MBПриложения, неразделна част от Протокол №3Публикуван: 2018-07-10 MD5: ab085c235dea03170d4fb18458cbfe0d
-
PDF 1,16 MBДокладПубликуван: 2018-07-10 MD5: 063ab3c7f18286cca94d48ab93bb9d49
-
PDF 0,34 MBОбявление за възлагане на поръчка за III тримесечие на 2018 г.Публикуван: 2018-10-25 АОП ID: 874503 MD5: a808f84685aa2b28bdfa1cf9a3f80092
-
PDF 0,4 MBОбявление за възлагане на поръчка за IV тримесечие на 2018 г.Публикуван: 2019-01-07 АОП ID: 886140 MD5: 2a8b8845de1003cce795be808da1ce4a
-
PDF 0,49 MBОбявление за възлагане на поръчка за I тримесечие на 2019 г.Публикуван: 2019-04-08 АОП ID: 905883 MD5: 820c64488a49b6cc6f9e612791667afe
-
PDF 0,37 MBОбявление за възлагане на поръчка за II тримесечие на 2019 г.Публикуван: 2019-07-05 АОП ID: 919666 MD5: c60e083de324226a7d3c7237a7258621
-
PDF 0,28 MBОбявление за възлагане на поръчка - ЛОТ 5, Подмяна на връзки в участък „Черноград”, от деривационна система „Камчия - Юг”Публикуван: 2019-08-15 АОП ID: 927723 MD5: d90a56546a5e49188b45a631521f595a
-
PDF 0,32 MBОбявление за възлагане на поръчка за III тримесечие на 2019 г.Публикуван: 2019-10-04 АОП ID: 936185 MD5: 81b3178db0b11cc24ab8e8783afecaf4
Обособена позиция 1: ЛОТ 1 – Строително монтажни работи, ремонт и/ или реконструкция на водопроводни мрежи на територията на област Бургас.
-
PDF 6,0 MBРешение за определяне на изпълнителиПубликуван: 2018-07-10 MD5: 3ffe5130468f6e18f2a91ed132d04b3e
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-08-23 АОП ID: 863911 MD5: 7f52c6c23d8e323bf35a64361b863ed6
-
PDF 36,96 MBРамково споразумение №ЗОП- 64/21.08.2018 г.Публикуван: 2018-08-23 MD5: 73fe776f09521136f8064b070eec2271
Обособена позиция 2: ЛОТ 2 – Строително монтажни работи, ремонт и/ или реконструкция на канализационни мрежи на територията на област Бургас.
-
PDF 4,87 MBРешение за определяне на изпълнителиПубликуван: 2018-07-10 MD5: 93d29bbb7a0919a3059de8aad75f15b0
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-08-23 АОП ID: 863915 MD5: 27bd804f21024583b82f02fb29dd9161
-
PDF 37,47 MBРамково споразумение №ЗОП- 65/21.08.2018 г.Публикуван: 2018-08-23 MD5: 599651ffe695d4bb38dd74df201c3488
Обособена позиция 3: ЛОТ 3 – Строително монтажни работи, ремонт и/ или рехабилитация и реконструкция на сгради и съоръжения на дружеството на територията на област Бургас.
-
PDF 4,91 MBРешение за определяне на изпълнителиПубликуван: 2018-07-10 MD5: 460a39edc6624029b1153fcd114d9141
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчка ЛОТ 3Публикуван: 2018-08-31 АОП ID: 865097 MD5: 3efb9eda1e5e38bca349fa4dc1d2c894
-
PDF 39,23 MBРамково споразумение №ЗОП-70/24.08.2018 г.Публикуван: 2018-08-31 MD5: 0f01511749a01c2618494dd9ec788f8d
Обособена позиция 4: ЛОТ 4 – Подмяна и/ или ремонтно - рехабилитационни дейности - част електротехническа и автоматизация, на сгради на дружеството на територията на област Бургас.
-
PDF 2,31 MBРешение за определяне на изпълнителиПубликуван: 2018-07-10 MD5: d896e80518f1e4a3f24a72f64bf766e5
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-08-24 АОП ID: 863917 MD5: 70a250c977588e0406b9942d5abe69d8
-
PDF 25,02 MBРамково споразумение №ЗОП- 66/21.08.2018 г.Публикуван: 2018-08-24 MD5: bb9314d2576f91cab6ca28860ef01a18
Обособена позиция 5: ЛОТ 5 – Подмяна и/ или ремонтно - рехабилитационни дейности - част машини и съоръжения на дружеството на територията на област Бургас.
-
PDF 2,61 MBРешение за определяне на изпълнителиПубликуван: 2018-07-10 MD5: ceaf35d5ffc3b19d8248c29d86a6c697
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-08-24 АОП ID: 863923 MD5: ce0089d4ba53c40a8530c07279835b03
-
PDF 31,22 MBРамково споразумение №ЗОП- 67/21.08.2018 г.Публикуван: 2018-08-24 MD5: 51f2fd45645b3caf908fb460e79b1c4c
Обособена позиция 6: ЛОТ 6 – Строително монтажни работи, направа хоризонтални сондажи за прокарване на комуникации на територията на област Бургас.
-
PDF 5,07 MBРешение за определяне на изпълнителиПубликуван: 2018-07-10 MD5: d74a9bb566350318d99ccc6c8e131392
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-08-24 АОП ID: 863927 MD5: 726bab0e5cf782ac7628bf628670a01c
-
PDF 25,67 MBРамково споразумение №ЗОП- 68/21.08.2018 г.Публикуван: 2018-08-24 MD5: e26554b1af3c321bf22adebf00ff03fe