Инкасиране на суми за ВиК услуги от потребителите на „Водоснабдяване и канализация” ЕАД, гр. Бургас
-
PDF 5,83 MBРешение за откриване на процедуратаПубликуван: 2017-12-22 АОП ID: 820886 MD5: 3ee655fd3fcd35d859bd143a6d445be8
-
PDF 0,28 MBОбявление за обществена поръчкаПубликуван: 2017-12-22 АОП ID: 820887 MD5: 2beb02ec75151772041f9b4a917b7599
-
PDF 0,45 MBДокументация за обществена поръчкаПубликуван: 2017-12-22 MD5: 72b4a2cc47e52ba2a2e0ff24231168e4
-
DOCX 0,08 MBОбразци на документиПубликуван: 2017-12-22 MD5: 96c4e933c1318f9aa963816e8deda6a5
-
PDF 0,19 MBПроект на договорПубликуван: 2017-12-22 MD5: 1cf097a2fcd8d5157cda1a60c18a3ca7
-
PDF 2,0 MBОтваряне на ценови предложенияПубликуван: 2018-02-06 MD5: 29939070a447b7c4a7f47014aeb97b28
-
PDF 18,51 MBПротокол №1 за провеждане на процедураПубликуван: 2018-02-14 MD5: e8bf094b161c8cf101dbbec3e926613d
-
PDF 12,37 MBПротокол №2 за провеждане на процедураПубликуван: 2018-02-14 MD5: 15050e978167118ae928eb40043b06ee
-
PDF 9,18 MBДокладПубликуван: 2018-02-14 MD5: 713a1423604ee620b313774f244be404
-
PDF 4,77 MBРешение за определяне на изпълнителПубликуван: 2018-02-14 MD5: b31dbd49ea6bca39e22f23f650d43177
Обособена позиция 1: Инкасиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на изпълнителя, чрез използване на софтуер на възложителя.
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчка по ОП №1Публикуван: 2018-03-08 АОП ID: 833515 MD5: a0f290af0ad3fc2f778fe4a6b7f8fc48
-
PDF 21,46 MBДоговор с "Български пощи" ЕАД по ОП №1Публикуван: 2018-03-08 MD5: 7490ce9e56c23b6b651bad8ab036d692
-
PDF 1,31 MBАнекс към Договор №ЗОП-26/02.03.2018 г.Публикуван: 2018-06-27 MD5: b6fe69ca9325b2bcae5ad441499fd978
-
PDF 3,72 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2020-03-31 АОП ID: 969998 MD5: d5b531968dd6111d6c9bb23472c27554
Обособена позиция 2: Инкасиране на суми в брой за В и К услуги по предварително разпечатани фактури в обособени пунктове и с ресурси на изпълнителя и регистриране на инкасираните фактури в съвместим обмен на данни.
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчка по ОП №2Публикуван: 2018-03-08 АОП ID: 833614 MD5: eacc8e6458497c09d3ed3b03bc759bb2
-
PDF 29,28 MBДоговор с "Български пощи" ЕАД по ОП №2Публикуван: 2018-03-08 MD5: 653521e860000d51e78906355a5c3113
-
PDF 1,3 MBАнекс към Договор №ЗОП-27/02.03.2018 г.Публикуван: 2018-06-27 MD5: 36b5ef6d6b8c8d062fcdd8474bd47d43
-
PDF 4,04 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2020-03-31 АОП ID: 970010 MD5: 100a2358920e8cca4aabab5d38dcfa78
Обособена позиция 3: Инкасиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове на изпълнителя на територията на страната, със софтуер и ресурси на изпълнителя.
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-03-12 АОП ID: 834244 MD5: 293fc757a55a890f1b8d52919a81d020
-
PDF 20,66 MBДоговор с "Изипей" АД за ОП №3Публикуван: 2018-03-12 MD5: ea5d352251a0c5e80d3ff79734db977d
-
PDF 3,84 MBАнекс към Договор №ЗОП-28/02.03.2018 г.Публикуван: 2018-06-26 MD5: 99f9a971dba3f090bd1777ba19a9b4e6
-
PDF 3,84 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2020-03-31 АОП ID: 970014 MD5: 02c6fda33a7bb9e37a4b4fb0e0c7569b
Обособена позиция 4: Инкасиране на суми за В и К услуги чрез платежни карти, издадени от банки, и свързаните с тях платежни операции.
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-03-12 АОП ID: 834252 MD5: aeb392e422e4e366fd60f11f9845dced
-
PDF 26,96 MBДоговор с "Изипей" АД за ОП №4Публикуван: 2018-03-12 MD5: f71f394d1d6287f85979e015178fca6b
-
PDF 3,95 MBАнекс към Договор №ЗОП-29/02.03.2018 г.Публикуван: 2018-06-26 MD5: 21fe5d7a460ff9419edcde40f7927c08
-
PDF 3,58 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2020-03-31 АОП ID: 970015 MD5: 5ed6af1cfb82d466cb6fedce26d0762f
Обособена позиция 5: Инкасиране на суми за В и К услуги чрез платежни карти, издадени от изпълнителя, и свързаните с тях платежни операции.
-
PDF 0,24 MBОбявление за възлагане на поръчкаПубликуван: 2018-03-13 АОП ID: 834402 MD5: f27e478c2fb148d0fad30331125c7db4
-
PDF 24,85 MBДоговор с „Транскарт Файненшъл Сървисис“ ЕАД за ОП №5Публикуван: 2018-03-13 MD5: 2e4823085727a5434a13df0c9c265735
-
PDF 4,27 MBОбявление за приключване на договор за обществена поръчкаПубликуван: 2020-03-31 АОП ID: 970017 MD5: 09a0fe97d3fdf1d529ad456819046167