Доставка на водопроводни тръби и фасонни части /фитинги/ за нуждите на дружеството за период от 2 години.
-
PDF 4,08 MBРешение за откриванеПубликуван: 2015-11-25 АОП ID: 699249 MD5: aa009de556e6f09e3e0a677e6f5a92f9
-
PDF 0,35 MBОбявлениеПубликуван: 2015-11-25 АОП ID: 699251 MD5: 54013cd99fab90111495945c23c44408
-
PDF 4,46 MBДокументация за участиеПубликуван: 2015-11-25 MD5: 38669301b169cf674ec24b2738a78075
-
DOCX 0,07 MBОбразци ОфертаПубликуван: 2015-11-25 MD5: a75645338f5fe60c5404a84d0699cd46
-
XLS 0,13 MBТехнически спецификацииПубликуван: 2015-11-25 MD5: 1edb448145e4c81a157e7c65029bb24c
-
PDF 4,61 MBРазяснение №1 по документациятаПубликуван: 2015-12-07 MD5: 7532ad702538d6a126a9d99650ee24af
-
PDF 5,65 MBРазяснение №2 по документациятаПубликуван: 2015-12-11 MD5: 1797f1662dc6f60b800b533e2c13a28b
-
PDF 29,65 MBПротокол № 1 за провеждане на процедураПубликуван: 2016-04-26 MD5: f3a43fa94f88a04b9b322041c89dc661
-
PDF 15,13 MBПриложения към Протокол № 1Публикуван: 2016-04-26 MD5: fb8738f5cdc6c660467a173c77a2e387
-
PDF 4,07 MBОтваряне на ценови предложенияПубликуван: 2016-06-08 MD5: 7798b86c447d4c987f623dd721dff779
-
PDF 22,2 MBПротокол № 2 за провеждане на процедураПубликуван: 2016-06-28 MD5: 6d0b7b0ff996af66a6ca5bd33eacfc59
-
PDF 24,56 MBПротокол № 3 за провеждане на процедураПубликуван: 2016-06-28 MD5: 5ed011df38a51d8d932fa18745532568
-
PDF 5,47 MBРешение за класиранеПубликуван: 2016-06-28 MD5: 0b353c2b0084d987c0b1dc398c50c02f
Обособена позиция 1 - Доставка на полиетиленови тръби с диаметър от Dy 20 до Dy 90, от материал РЕ, за работно налягане PN10 и PN16 на пръти и кангали.
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Алиаксис Ютилитис енд Индъстри ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Панайот Пейчев ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Рожен Пласт ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договор - ОП 1Публикуван: 2016-07-18 АОП ID: 740810 MD5: 40971351cc4b38785f0f3d191b2ef292
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- НБИ Консорциум ООДПубликуван: 2016-07-19 MD5: e8209044e8b483b839e2618ba2c456b1
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Еко Проект ЕООДПубликуван: 2016-07-19 MD5: e8209044e8b483b839e2618ba2c456b1
-
PDF 19,32 MBДоговор ОП 1Публикуван: 2016-07-22 MD5: 315f8bb1d7f594fcafc790afc3bd0b07
-
PDF 5,8 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-15 АОП ID: 863076 MD5: 1ca310483bad29a69dd6cac80e09fee8
Обособена позиция 2 - Доставка на фасонни части - клемфитинги от ф 20 до ф 90 вкл. от РР /полипропилен/ за PN 1.6 MPa, фитинги за челна заварка за налягане PN10 и PN16.
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Алиаксис Ютилитис енд Индъстри ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Панайот Пейчев ЕАДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договор- ОП 2Публикуван: 2016-07-14 АОП ID: 740421 MD5: 9a82e4c683cc6a5c4413133d69644424
-
PDF 33,34 MBДоговор ОП 2Публикуван: 2016-07-14 MD5: 03ec3a7710750a9bc9c963b9653312d0
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Рожен Пласт ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 5,61 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-16 АОП ID: 863175 MD5: 318a2086aee23f08aae51b117440a5b4
Обособена позиция 3 - Доставка на полиетиленови тръби с диаметър от Dy 110 до Dy 180, от материал РЕ, за работно налягане PN10 и PN16 на пръти и кангали.
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Алиаксис Ютилитис енд Индъстри ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Еко Проект ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Рожен Пласт ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- НБИ Консорциум ООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Панайот Пейчев ЕАДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 19,62 MBДоговор ОП 3Публикуван: 2016-07-14 MD5: 49270858cb858db0ff932b5eeaf591af
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2016-07-14 АОП ID: 740433 MD5: 0ff98fd8a0f899aa6b4cca7d7ff8d1e5
-
PDF 5,66 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-15 АОП ID: 863071 MD5: 2fcb02487ca752e155c92eb0345e5d94
Обособена позиция 4 - Доставка на фитинги за челно заваряване от материал РЕ 100, фитинги за налягане PN10 и PN16, за полиетиленови тръби с диаметър от Dy 110 до Dy 180.
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Панайот Пейчев ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2016-08-04 АОП ID: 743381 MD5: d321242bbca9ad6f270ca54c91d5d27c
-
PDF 27,54 MBДоговор ОП 4Публикуван: 2016-08-04 MD5: ef6708b97c44ea057fe5ab7ed02d9498
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - Рожен пласт ЕООДПубликуван: 2016-08-04 MD5: 2d20ad39baeb954747d3b4a1279308aa
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - Алиаксис Ютилитис енд Индустри ЕООДПубликуван: 2016-08-04 MD5: 2d20ad39baeb954747d3b4a1279308aa
-
PDF 5,84 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-16 АОП ID: 863176 MD5: a6c17e35d45efd88785c2fad9295d9f7
Обособена позиция 5 - Доставка на полиетиленови тръби с диаметър от Dy 200 до Dy 400, от материал РЕ, за работно налягане PN10 и PN16 на пръти.
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- НБИ Консоециум ООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Рожен Пласт ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Алиаксис Ютилитис енд Индъстри ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Еко Проект ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Панайот Пейчев ЕАДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 18,78 MBДоговор ОП 5Публикуван: 2016-07-14 MD5: 6245d1d0d6669209de9cd7805e7ed766
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2016-07-14 АОП ID: 740435 MD5: 45e29f30ed8a86f59993d0b917b8227f
-
PDF 5,63 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-15 АОП ID: 863073 MD5: f49ce940d8f34ed1fc32c0a5575af95d
Обособена позиция 6 -Доставка на фитинги за челно заваряване от материал РЕ 100, фитинги за налягане PN10 и PN16, за полиетиленови тръби с диаметър от Dy 200 до Dy 400.
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Рожен Пласт ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2016-07-27 АОП ID: 742089 MD5: f895d964b9107e082700cde38d749e32
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - "Панайот Пейчев" ЕООДПубликуван: 2016-07-27 MD5: 92b5ed52e1e4f8df9e042f321e48516d
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция "АЛИАКСИС ЮТИЛИТИС ЕНД ИНДЪСТРИ" ЕООДПубликуван: 2016-07-27 MD5: 92b5ed52e1e4f8df9e042f321e48516d
-
PDF 23,61 MBДоговор ОП 6Публикуван: 2016-08-01 MD5: 20cbd53387dbd051286f0ae962775de4
-
PDF 5,63 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-15 АОП ID: 863082 MD5: ad897cb284c433b96b097f4ef925b0f6
Обособена позиция 7 -Доставка на чугунени тръби с диаметри от Dy 400 дo Dy 1100, от материал сферографитен чугун.
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2016-07-28 АОП ID: 742295 MD5: e81c814c278cddea6dbdca4aea1711d3
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция - "Ейч Ти Ай България" ЕООДПубликуван: 2016-07-28 MD5: d39f4c51424309d1c5abc7e87815a4b5
-
PDF 18,05 MBДоговор ОП 7Публикуван: 2016-08-04 MD5: 9fb80f9bc3700c3b1e8d51f04d6212ba
-
PDF 5,64 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-15 АОП ID: 863084 MD5: 7cdd667df87eeadf7549a69dad5fbbfa
Обособена позиция 8 -Доставка на фитинги от сферографитен чугун, за налягане PN10 и PN16.
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договорПубликуван: 2016-07-28 АОП ID: 742311 MD5: aa0f4bfbd248683712192a2df363aef7
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция -"Ейч Ти Ай България" ЕООДПубликуван: 2016-07-28 MD5: d39f4c51424309d1c5abc7e87815a4b5
-
PDF 31,08 MBДоговор ОП 8Публикуван: 2016-08-04 MD5: e2881980e3eb67a644ce64ff2ea423be
-
PDF 5,45 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-15 АОП ID: 863088 MD5: c875305894e205660c53f1f729c7e7a9
Обособена позиция 9 -Доставка на PVC-O тръби с диаметър от Dy 110 дo Dy 630, за работно налягане PN12.5 и PN16.
-
PDF 18,45 MBДоговор- ОП 9Публикуван: 2016-07-14 MD5: 0d1477ebb6dfc8dcc5b94dcb4cdb950f
-
PDF 0,22 MBИнформация за сключен договор- ОП 9Публикуван: 2016-07-14 АОП ID: 740397 MD5: bdd70a0a55728368d2aef6d0eeb43ce7
-
PDF 0,23 MBИнформация за връщане на гаранция- Сканинженеринг ЕООДПубликуван: 2016-07-14 MD5: bbbb49da5d3ce12fdbbafdc9ef719a6d
-
PDF 5,76 MBИнформация за изпълнен договорПубликуван: 2018-08-14 АОП ID: 862827 MD5: f9801df4c14a64c1296340c179ba446c